logo
Váš server pro úklid, uklízení a čištění

GreenClean s.r.o.

GreenClean je první ryze ekologická úklidová firma, jejímž cílem je nabízet alternativu ke všem tradičním službám běžných úklidovek. Naše práce je prověřená zkušenostmi z oboru, avšak doplněná o ohleduplnost k životnímu prostředí, kterou s námi většina ostatních úklidových firem nesdílí.

Hlavní důvod, proč se běžná úklidová firma vyhýbá ekologicky šetrnějšímu přístupu, je především úspora nákladů. Pro naši konkurenci není z hlediska nákladů výhodné používat skutečně ekologicky šetrné čistící prostředky a technicky nemožné dohlížet na striktní dodržování pravidel, která jsou pro nás běžným standardem.

Kombinace přirozeného životního stylu našich pracovníků a zkušeností z praxe nám v tomto směru umožnila vytvořit velmi efektivní koncept. To, co nabízíme, je pro nás běžnou součástí života a pro Vás záruka, že dostanete vždy to, co požadujete - příjemné jednání, precizně odvedená práce bez kompromisů, maximálně ohleduplný přístup k životnímu prostředí a to vše za podmínek, které nemají konkurenci.

Naše služby jsou navíc nejen ekologické, ale i ekonomické. Ačkoliv je v lidech tradičně zakořeněna myšlenka ?co je levné, není kvalitní?, my se snažíme tento pohled změnit a to naprosto jednoduše - neplatíte za nic víc, než za to, co skutečně chcete. Nechcete platit armádu sekretářek v útulných kancelářích, zástupy manažerů ve služebních vozech a jiných prostředníků, kteří natahují ruce po Vašich penězích...? Naše služby jsou kvalitní a cenově dostupné jen proto, že se chováme maximálně efektivně a úsporně.

Ekologický úklid a provoz se zaměřením na šetrnost vůči životnímu prostředí a lidskému zdraví znamená nejen příjemnější pracovní prostředí, ale také přidanou hodnotu k image Vaší firmy, kterou nikde jinde nedostanete. S námi se i z tak rutinních záležitostí jako je pravidelný úklid a běžný denní provoz stává něco, čím se můžete chlubit!

Budeme se těšit na spolupráci s každým, kdo chce žít a pracovat v prostředí, které nevytváří zbytečnou zátěž pro naši budoucnost.

Kontakty

Jindřišská 5
Praha 1, 110 00

+420 737 377 988


Rozsah činností a služeb

Úklidové firmy, Ekologické čištění, eko úklid

Působnost dle okresů

Praha 1, Praha 10, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha-východ, Praha-západTOPlist